| Nazwa modelu | SEV-09FH |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SEV-09FH/I |
| SKU jednostki zewnętrznej | SEV-09FH/O |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,65 (0,6 – 3,1) |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,81 (0,1 – 1,6) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 27 m2 |
| SEER | 6,5 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 2,7 (0,8-3,4) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,72 (0,3 – 1,5) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 27 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 750 x 285 x 300 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 649 x 456 x 244 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 25-41 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 51 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 7,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 18,5 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | SEV-12FH |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SEV-12FH/I |
| SKU jednostki zewnętrznej | SEV-12FH/O |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 (0,8 – 3,8) |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,34 (0,2 – 1,5) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 6,2 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,8 (0,8-4,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,95 (0,2 – 1,4) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 38 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 750 x 285 x 200 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 650 x 455 x 278 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 22-42 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 52 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 7,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 18,5 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | SEV-18FH |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SEV-18FH/I |
| SKU jednostki zewnętrznej | SEV-18FH/O |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,1 (1,3 – 5,3) |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,68 (0,28 – 1,8) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 51 m2 |
| SEER | 6,7 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 5,2 (1,3-5,3) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,43 (0,22 – 1,5) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 52 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 900 x 310 x 225 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 708 x 530 x 258 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 24-45 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 52 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 10 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 22 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | SEV-24FH |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SEV-24FH/I |
| SKU jednostki zewnętrznej | SEV-24FH/O |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 7,2 (1,8 – 7,3) |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 2,3 (0,3 – 3,4) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 72 m2 |
| SEER | 6,1 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 7,2 (1,8-7,4) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 2,3 (0,3 – 3,4) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 72 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1082 x 330 x 233 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 823 x 655 x 302 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 38-54 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 58 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 13 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 31,5 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Sevra Freedom