| Nazwa modelu | Samsung Podsufitowy 5,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC052RNCDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC052RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,0 (1,2 – 6,5) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,58 (0,48 - 1,9) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 6,1 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 6,0 (1,7 – 7,7) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,92 (0,43 - 3,05) kW |
| SCOP | 3,9 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 60 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1000 × 200 × 650 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 880 × 638 × 310 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 36-41 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 20 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 43 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung Podsufitowy 7,1 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC071RNCDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC071RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 7,1 (1,5 – 8,7) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 2,87 (0,35 - 3,6) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 71 m2 |
| SEER | 5,6 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 8,0 (1,9 – 9,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 3,05 (0,35 - 3,95) kW |
| SCOP | 3,9 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 80 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1000 × 200 × 650 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 880 × 798 × 310 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 42-46 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 49-51 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 20 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 51 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Samsung Podsufitowy