| Nazwa modelu | Samsung LUZON S2 2,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AR50F09C1BHNEU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AR50F09C1BHXEU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,5 (0,9 – 3,35) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,76 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 25 m2 |
| SEER | 6,7 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,2 (0,9 – 4,3) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,88 kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 32 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 820 x 299 x 215 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 710 x 540 x 220 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 19-37 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 45 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 9,1 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 24,8 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung LUZON S2 3,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AR50F12C1BHNEU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AR50F12C1BHXEU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 (0,9 – 3,8) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,345 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 6,6 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,5 (0,9 – 4,7) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,97 kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 35 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 820 x 299 x 215 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 710 x 540 x 220 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 19-38 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 46 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 9,1 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 24,8 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung LUZON S2 5,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AR50F18C1BHNEU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AR50F18C1BHXEU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,0 (1,6 – 6,7) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,39 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 7 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 6,0 (1,3 – 8,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,61 kW |
| SCOP | 4,1 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 60 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1055 × 299 × 215 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 880 × 638 × 310 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 25-41 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 51 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 12,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 40,1 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung LUZON S2 6,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AR50F24C1BHNEU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AR50F24C1BHXEU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 6,5 (1,4 – 7,6) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,95 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 65 m2 |
| SEER | 6,8 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 7,4 (1,2 – 9,7) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 2,2 kW |
| SCOP | 4,3 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 74 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1055 × 299 × 215 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 880 × 638 × 310 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 27-45 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 54 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 12,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 42 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Samsung LUZON S2