| Nazwa modelu | Samsung Konsole 2,6 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC026RNJDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC026RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,6 (1,0 – 3,4) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,72 (0,23 - 1,2) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 26 m2 |
| SEER | 6,4 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,5 (1,0 – 4,2) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,06 (0,21 - 1,45) kW |
| SCOP | 4,2 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 35 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 720 x 199 x 620 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 790 × 548 × 285 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 23-36 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 46-47 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 16 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 32,5 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung Konsole 3,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC035RNJDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC035RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 (0,89 – 4,9) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,12 (0,25 - 1,5) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 6,1 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 4,0 (1,0 – 5,3) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,3 (0,21 - 1,8) kW |
| SCOP | 4,1 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 40 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 720 x 199 x 620 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 790 × 548 × 285 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 24-38 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 16 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 35,5 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung Konsole 5,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC052RNJDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC525RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,0 (1,9 – 5,5) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,79 (0,25 - 2,2) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 5,9 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 5,6 (1,5 – 6,5) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,86 (0,25 - 2,5) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 56 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 720 x 199 x 620 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 880 × 638 × 310 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 32-43 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 16 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 46,5 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Samsung Konsole