| Nazwa modelu | Samsung 4-kierunkowy kasetonowy 600 × 600 WindFree 2,6 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC026RNNDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC026RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,6 (0,87 – 4,1) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,67 (0,16 - 1,2) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 26 m2 |
| SEER | 7,1 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,4 (0,98 – 4,1) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,92 (0,2 - 1,45) kW |
| SCOP | 4,3 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 34 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 575 × 266 × 575 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 790 × 548 × 285 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 25-31 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 46-47 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 11,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 32,5 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung 4-kierunkowy kasetonowy 600 × 600 WindFree 3,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC035RNNDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC035RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 (0,88 – 4,5) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,03 (0,18 - 1,4) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 7 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 4,0 (1,0 – 4,8) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,2 (0,19 - 1,8) kW |
| SCOP | 4,3 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 40 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 575 × 266 × 575 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 790 × 548 × 285 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 25-34 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 11,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 32,5 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung 4-kierunkowy kasetonowy 600 × 600 WindFree 5,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC052RNNDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC052RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,0 (1,3 – 6,2) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,53 (0,31 - 2,1) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 6,7 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 5,5 (1,3 – 7,5) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,52 (0,35 - 2,4) kW |
| SCOP | 4,2 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 55 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 575 × 266 × 575 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 880 × 638 × 310 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 29-39 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 12 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 43 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung 4-kierunkowy kasetonowy 600 × 600 WindFree 6,8 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC071RNNDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC071RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 6,8 (1,5 – 8,3) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 2,75 (0,35 - 3,6) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 68 m2 |
| SEER | 6,1 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 7,5 (1,9 – 9,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 2,8 (0,35 - 3,95) kW |
| SCOP | 3,8 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 75 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 575 × 266 × 575 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 880 × 638 × 310 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 36-42 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 49-51 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 12 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 51 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Samsung Kasetonowy 600×600 WindFree