| Nazwa modelu | Samsung Kanałowy MSP 5,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC035RNMDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC035RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 (0,8 – 4,4) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,02 (0,2 - 1,36) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 6,2 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 4,0 (1,1 – 4,7) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,15 (0,24 - 1,8) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 40 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 850 × 250 × 700 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 790 × 548 × 285 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 22-28 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 26,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 32,5 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung Kanałowy MSP 5,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC052RNMDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC052RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,0 (1,2 – 6,5) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,6 (0,35 - 2,2) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 6,3 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 6,0 (1,1 – 7,2) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,64 (0,26 - 2,7) kW |
| SCOP | 4,1 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 60 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 850 × 250 × 700 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 880 × 638 × 310 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 23-29 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 26,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 43 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung Kanałowy MSP 7,1 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC071RNMDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC071RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 6,8 (1,5 – 8,7) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 2,32 (0,35 - 3,6) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 68 m2 |
| SEER | 6,1 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 8,0 (1,9 – 9,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 2,5 (0,35 - 3,95) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 80 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 850 × 250 × 700 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 880 × 798 × 310 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 24-30 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 49-51 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 26,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 51 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung Kanałowy MSP 10,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC100RNMDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC100RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 10,0 (3,0 – 12,0) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 3,44 (0,6 - 4,7) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 100 m2 |
| SEER | 5,9 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 11,2 (2,2 – 15,5) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 3,5 (0,46 - 5,4) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 112 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1200 × 250 × 700 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 940 × 998 × 330 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 30-34 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 52-54 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 34 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 75 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung Kanałowy MSP 10,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC100RNMDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC100RXADNG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 10,0 (3,0 – 12,0) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 3,44 (0,6 - 4,7) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 100 m2 |
| SEER | 5,9 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 11,2 (2,2 – 15,5) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 3,5 (0,46 - 5,4) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 112 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1200 × 250 × 700 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 940 × 998 × 330 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 30-34 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 52-54 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 34 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 75 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung Kanałowy MSP 12,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC120RNMDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC120RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 12,0 (3,0 – 13,5) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 4,5 (0,9 - 5,3) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 120 m2 |
| SEER | 5,8 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 13,2 (2,5 – 17,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 4,5 (0,9 - 5,3) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 132 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1300 × 300 × 700 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 940 × 998 × 330 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 30-37 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 54-56 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 38,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 81 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung Kanałowy MSP 12,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC120RNMDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC120RXADNG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 12,0 (3,0 – 13,5) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 4,5 (0,9 - 5,3) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 120 m2 |
| SEER | 5,8 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 13,2 (2,5 – 17,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 4,5 (0,9 - 5,3) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 132 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1300 × 300 × 700 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 940 × 998 × 330 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 30-37 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 54-56 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 38,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 81 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung Kanałowy MSP 13,4 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC140RNMDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC140RXADKG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 13,4 (3,5 – 15,5) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 4,62 (0,8 - 6,45) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 134 m2 |
| SEER | 6 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 15,5 (3,5 – 18,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 4,62 (0,8 - 6,45) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 155 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1300 × 300 × 700 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 940 × 1210 × 330 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 30-37 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 53-54 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 38,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 91,5 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Samsung Kanałowy MSP 13,4 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | AC140RNMDKG/EU |
| SKU jednostki zewnętrznej | AC140RXADNG/EU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 13,4 (3,5 – 15,5) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 4,62 (0,8 - 6,45) kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 134 m2 |
| SEER | 6 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 15,5 (3,5 – 18,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 4,62 (0,8 - 6,45) kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 155 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1300 × 300 × 700 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 940 × 1210 × 330 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 30-37 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 53-54 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 38,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 91,5 kg |
| Gwarancja | 3 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Samsung Kanałowy MSP