| Nazwa modelu | KIT-Z25-UFE |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | CS-VZ9SKE |
| SKU jednostki zewnętrznej | CS-Z25UFEAW |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,5 kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,52 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 25 m2 |
| SEER | 7,9 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,4 kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,76 kW |
| SCOP | 4,6 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 34 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 600x750x207 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 542x780x289 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 25-38 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 47 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 13 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 33 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | KIT-Z35-UFE |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | CS-VZ9SKE |
| SKU jednostki zewnętrznej | CS-Z35UFEAW |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,86 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 43 m2 |
| SEER | 8,1 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 4,3 kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,08 kW |
| SCOP | 4,6 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 35 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 600x750x207 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 619x824x299 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 26-39 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 13 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 35 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | KIT-Z50-UFE |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | CS-VZ9SKE |
| SKU jednostki zewnętrznej | CS-Z50UFEAW |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5 kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,39 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 6,7 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 5,8 kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,55 kW |
| SCOP | 4,3 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 58 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 600x750x207 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 695x875x320 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 33-46 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 13 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 43 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Panasonic Konsola