| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Standard Plus SRK-ZTL-W 1,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK15ZTL-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC15ZTL-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 1,5 (0,7 – 2,5) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,35 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 15 m2 |
| SEER | 6,4 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 2,0 (0,9 – 4,1) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,42 kW |
| SCOP | 4,4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 20 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 294 x 798 x 210 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 540 x 645 x 275 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 19-38 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 43-44 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 8,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 22 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Standard Plus SRK-ZTL-W 2,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK20ZTL-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC20ZTL-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,0 (0,7 – 2,8) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,51 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 20 m2 |
| SEER | 6,7 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 2,7 (0,9 – 4,2) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,64 kW |
| SCOP | 4,4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 27 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 294 x 798 x 210 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 540 x 645 x 275 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 19-39 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 45-46 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 8,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 22 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Standard Plus SRK-ZTL-W 2,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK25ZTL-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC25ZTL-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,5 (0,8 – 3,2) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,58 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 25 m2 |
| SEER | 6,9 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,0 (1,0 – 4,8) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,66 kW |
| SCOP | 4,7 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 30 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 294 x 798 x 210 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 540 x 645 x 275 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 22-41 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 46-47 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 9 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 24 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Standard Plus SRK-ZTL-W 3,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK35ZTL-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC35ZTL-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 (0,8 – 3,7) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,05 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 6,5 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,8 (1,0 – 4,9) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,9 kW |
| SCOP | 4,7 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 38 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 294 x 798 x 210 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 540 x 645 x 275 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 22-43 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 50 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 9 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 24 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Standard Plus SRK-ZTL-W 5,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK50ZTL-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC50ZTL-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,0 (1,3 – 5,3) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,59 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 6,5 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 5,8 (1,3 – 6,3) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,62 kW |
| SCOP | 4,3 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 58 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 294 x 798 x 210 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 595 x 780 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 25-47 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 52-53 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 9,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 33 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Standard Plus SRK-ZTL-W 6,3 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK63ZTL-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC63ZTL-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 6,3 (1,2 – 7,1) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,84 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 63 m2 |
| SEER | 7,5 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 7,1 (1,0 – 8,5) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 2,01 kW |
| SCOP | 4,6 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 71 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 294 x 998 x 230 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 640 x 800 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 30-47 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 52-54 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 12 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 42,5 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Standard Plus SRK-ZTL-W 7,1 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK71ZTL-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC71ZTL-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 7,1 (1,2 – 7,3) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 2,45 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 71 m2 |
| SEER | 7,1 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 8,0 (1,1 – 9,1) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 2,37 kW |
| SCOP | 4,4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 80 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 294 x 998 x 230 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 640 x 800 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 31-48 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 53-54 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 12 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 42,5 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Mitsubishi Heavy Standard Plus SRK-ZTL-W