| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Diamond SRK-ZSX-W 2,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK20ZSX-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC20ZSX-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2.0 (0.9 – 3.4) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,31 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 20 m2 |
| SEER | 10 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 2.7 (0.8 – 5.5) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,47 kW |
| SCOP | 5,2 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 27 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 305 x 920 x 220 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 640 x 800 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 19-38 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 43-45 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 13 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 43 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Diamond SRK-ZSX-W 2,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK25ZSX-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC25ZSX-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2.5 (0.9 – 3.8) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,44 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 25 m2 |
| SEER | 10,3 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3.2 (0.8 – 6.0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,59 kW |
| SCOP | 5,2 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 32 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 305 x 920 x 220 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 640 x 800 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 19-40 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 44-45 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 13 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 43 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Diamond SRK-ZSX-W 3,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK35ZSX-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC35ZSX-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3.5 (0.9 – 4.5) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,74 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 9,5 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 4.3 (0.8 – 6.8) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,9 kW |
| SCOP | 5,1 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 43 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 305 x 920 x 220 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 640 x 800 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 19-43 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 47-48 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 13 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 43 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Diamond SRK-ZSX-W 5,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK50ZSX-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC50ZSX-W3 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5.0 (1.0 – 6.2) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,24 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 8,3 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 6.0 (0.8 – 8.2) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,36 kW |
| SCOP | 4,7 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 60 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 305 x 920 x 220 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 640 x 800 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 22-47 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 49-51 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 13 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 45 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Diamond SRK-ZSX-W 6,1 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK60ZSX-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC60ZSX-W3 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 6.1 (1.0 – 6.9) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,71 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 61 m2 |
| SEER | 7,8 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 6.8 (0.8 – 8.8) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,65 kW |
| SCOP | 4,7 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 68 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 305 x 920 x 220 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 640 x 800 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 22-48 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 52-53 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 13 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 45 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Mitsubishi Heavy Diamond SRK-ZSX-W