| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Standard SRK-ZSP-W 2,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK25ZSP-W1 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC25ZSP-W1 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,5 (0,8 – 3,2) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,71 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 25 m2 |
| SEER | 6,9 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 2,8 (0,8 – 4,1) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,69 kW |
| SCOP | 4,1 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 28 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 267 x 783 x 210 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 540 x 645 x 275 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 21-44 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 45-47 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 7 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 22 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Standard SRK-ZSP-W 3,2 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK35ZSP-W1 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC35ZSP-W1 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,2 (0,9 – 3,7) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,91 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 32 m2 |
| SEER | 7,3 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,6 (0,9 – 4,6) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,93 kW |
| SCOP | 4,5 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 36 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 269 x 783 x 210 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 540 x 645 x 275 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 22-44 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 47 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 7 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 22 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Standard SRK-ZSP-W 4,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK45ZSP-W1 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC45ZSP-W1 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 4,5 (1,3 – 4,8) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,39 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 45 m2 |
| SEER | 6,4 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 5,0 (1,2 – 5,8) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,36 kW |
| SCOP | 4,2 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 50 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 271 x 783 x 210 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 595 x 780 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 22-48 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 51 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 7 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 24 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Standard SRK-ZSP-W 5,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRC50ZSP-W1 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC50ZSP-W1 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,0 (1,3 – 5,2) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,74 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 6,3 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 5,6 (1,2 – 5,8) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,66 kW |
| SCOP | 4,2 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 56 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 274 x 783 x 210 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 598 x 780 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 22-48 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 52 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 7,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 33 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Mitsubishi Heavy Standard SRK-ZSP-W