| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Premium SRK-ZS-W 2,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK20ZS-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC20ZS-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,0 (0,9 – 2,9) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,44 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 20 m2 |
| SEER | 8,5 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 2,7 (0,9 – 4,3) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,59 kW |
| SCOP | 4,6 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 27 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 290 x 870 x 230 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 540 x 780 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 19-36 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 45 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 9,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 31 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Premium SRK-ZS-W 2,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK25ZS-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC25ZS-W2 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,5 (0,9 – 3,1) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,62 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 25 m2 |
| SEER | 8,5 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,2 (0,9 – 4,5) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,74 kW |
| SCOP | 4,7 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 32 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 290 x 870 x 230 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 540 x 780 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 19-39 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 46 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 9,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 31 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Premium SRK-ZS-W 3,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK35ZS-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC35ZS-W2 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 (0,9 – 4,0) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,89 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 8,4 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 4,0 (0,9 – 5,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,94 kW |
| SCOP | 4,7 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 40 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 290 x 870 x 230 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 540 x 780 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 19-41 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48-50 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 9,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 34,5 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Premium SRK-ZS-W 5,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK50ZS-W |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC50ZS-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,0 (1,3 – 5,5) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,35 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 7 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 5,8 (1,3 – 6,6) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,56 kW |
| SCOP | 4,6 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 58 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 290 x 870 x 230 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 595 x 780 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 22-46 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 51-52 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 10 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 36 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Mitsubishi Heavy Premium SRK-ZS-W