| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Diamond SRK-ZR-W 6,3 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK63ZR-WF |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC63ZR-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 6,3 (1,2 – 7,4) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,63 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 63 m2 |
| SEER | 8,1 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 7.1 (0.8 – 9.3) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,64 kW |
| SCOP | 4,7 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 71 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 339 x 1197 x 262 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 640 x 800 x 290 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 25-44 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 54-55 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 15,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 45 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Diamond SRK-ZR-W 7,1 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK71ZR-WF |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC71ZR-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 7,1 (2,3 – 7,8) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,93 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 71 m2 |
| SEER | 7,4 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 8.0 (2.0 – 10.8) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,95 kW |
| SCOP | 4,5 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 80 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 339 x 1197 x 262 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 750 x 880 x 340 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 25-46 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 51-53 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 15,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 56 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Diamond SRK-ZR-W 8,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK80ZR-WF |
| SKU jednostki zewnętrznej | SRC80ZR-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 8,0 (2,3 – 9,7) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 2,09 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 80 m2 |
| SEER | 7 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 9.0 (2.1 – 11.2) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 2,27 kW |
| SCOP | 4,4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 90 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 339 x 1197 x 262 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 750 x 880 x 340 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 26-47 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 55-56 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 16,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 57 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Heavy Diamond SRK-ZR-W 9,6 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SRK100ZR-WF |
| SKU jednostki zewnętrznej | FDC100VNP-W |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 9,6 (2,1 – 9,6) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 3,1 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 96 m2 |
| SEER | 6,11 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 10.0 (1.7 – 10.4) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 2,8 kW |
| SCOP | 4,14 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -15 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 100 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 339 x 1197 x 262 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 750 x 880 x 340 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 27-48 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 54-56 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 16,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 57 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Mitsubishi Heavy Diamond SRK-ZR-W