| Nazwa modelu | Mitsubishi Electric SLZ-M 2,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SLZ-M25FA2 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SUZ-M25VA |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,5 (1,4– 3,2) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,65 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 25 m2 |
| SEER | 6,3 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,2 (1,3–4,2) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,88 kW |
| SCOP | 4,3 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -10 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 32 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 570 / 570 / 245 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 800 / 285 / 550 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 25-31 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 45-46 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 15 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 30 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Electric SLZ-M 3,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SLZ-M35FA2 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SUZ-M35VA |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 (0,7–3,9) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,09 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 6,7 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 4,0 (1,0–5,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,07 kW |
| SCOP | 4,3 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -10 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 40 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 570 / 570 / 245 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 800 / 285 / 550 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 25-34 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 15 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 35 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Electric SLZ-M 4,6 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SLZ-M50FA2 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SUZ-M50VA |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 4,6 (1,0– 5,2) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,35 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 46 m2 |
| SEER | 6,3 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 5,0 (1,3–5,5) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,56 kW |
| SCOP | 4,2 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -10 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 50 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 570 / 570 / 245 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 800 / 285 / 714 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 27-39 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48-49 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 15 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 41 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Electric SLZ-M 5,7 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SLZ-M60FA2 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SUZ-M60VA |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,7 (1,5– 6,3) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,67 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 57 m2 |
| SEER | 6,2 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 6,4 (1,6–7,3) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 2,13 kW |
| SCOP | 4,1 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -10 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 64 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 570 / 570 / 245 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 840 / 330 / 880 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 32-43 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 49-51 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 15 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 54 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Mitsubishi Electric Kasetonowy 4-stronny SLZ-M