| Nazwa modelu | Mitsubishi Electric SEZ-M 2,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SEZ-M25DA2 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SUZ-M25VA |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,5 (1,4– 3,2) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,71 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 25 m2 |
| SEER | 6 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 2,9 (1,3– 4,2) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,8 kW |
| SCOP | 3,8 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -10 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 29 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 790 / 700 / 200 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 800 / 285 / 550 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 23-30 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 45-46 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 18 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 30 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Electric SEZ-M 3,5 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SEZ-M35DA2 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SUZ-M35VA |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 (0,7–3,9) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 6 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 4,2 (1,1–5,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,07 kW |
| SCOP | 4,1 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -10 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 42 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 990 / 700 / 200 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 800 / 285 / 550 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 23-31 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 22 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 35 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Electric SEZ-M 5,0 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SEZ-M50DA2 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SUZ-M50VA |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,0 (1,1– 5,6) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,54 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 6 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 6,0 (1,5– 7,2) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,61 kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -10 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 60 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 990 / 700 / 200 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 800 / 285 / 714 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 30-37 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 48-49 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 22 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 41 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Electric SEZ-M 6,1 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SEZ-M60DA2 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SUZ-M60VA |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 6,1 (1,6– 6,3) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,84 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 61 m2 |
| SEER | 5,5 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 7,0 (1,6–8,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 2,04 kW |
| SCOP | 4,2 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -10 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 74 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1 190 / 700 / 200 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 840 / 330 / 880 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 30-38 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 49-51 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 25,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 54 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | Mitsubishi Electric SEZ-M 7,1 kW |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | SEZ-M71DA2 |
| SKU jednostki zewnętrznej | SUZ-M71VA |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 7,1 (2,2–8,1) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 2,15 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 71 m2 |
| SEER | 5,5 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 8,0 (2,0–10,2) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 2,28 kW |
| SCOP | 3,9 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -10 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 80 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1 190 / 700 / 200 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 840 / 330 / 880 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 30-40 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 49-51 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 25,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 55 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator Mitsubishi Electric Kanałowy SEZ-M