| Nazwa modelu | ZOP-09N8-A1 |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | OP-09HRFN8-QRE3 |
| SKU jednostki zewnętrznej | MOX330-09HFN8-QRE3 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,6 (0,99–4,16) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,48 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 26 m2 |
| SEER | 9,3 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 4,11 (0,75–7,0) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,83 kW |
| SCOP | 5,1 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -30 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 41 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 895×248×298 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 805×330×554 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 21-43 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 55,5 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 12,7 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 32,3 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | ZOP-12N8-A1 |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | OP-12HRFN8-QRE3 |
| SKU jednostki zewnętrznej | MOX330-12HFN8-QRE3 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 (1,03– 4,82) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,75 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 9,2 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 4,25 (0,75– 7,2) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,92 kW |
| SCOP | 5,1 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -30 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 42 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 895×248×298 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 805×330×554 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 21-43 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 55,5 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 12,7 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 32,3 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator MDV Oasis