| Nazwa modelu | ZMCON-09N8-C1 |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | CONS-09R32IVT IN |
| SKU jednostki zewnętrznej | UNVS-12R32INT OU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,6 (0,36–3,8) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,65 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 26 m2 |
| SEER | 7,8 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 2,9 (0,44–3,96) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,71 kW |
| SCOP | 4,1 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 29 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 794×200×621 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 765×303×555 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 22-36,5 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 54 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 14,9 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 24,6 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | ZMCON-12N8-C1 |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | CONS-12R32IVT IN |
| SKU jednostki zewnętrznej | UNVS-12R32INT OU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 (0,76– 4,25) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 7,3 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,8 (0,45– 4,69) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,98 kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 38 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 794×200×621 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 765×303×555 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 23-37 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 54 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 14,9 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 26,6 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | ZMCON-16N8-C1 |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | CONS-16R32IVT IN |
| SKU jednostki zewnętrznej | UNVS-18R32INT OU |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,0 (2,64– 5,57) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,5 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 6,7 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 5,3 (2,2– 6,3) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,42 kW |
| SCOP | 4 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A+ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -20 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 53 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 794×200×621 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 805×330×554 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 26-41 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 55 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 14,9 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 32,5 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator MDV Konsola