| Nazwa modelu | ZGP-09N8-A1 |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | GP-09HRFN8-QRD6 |
| SKU jednostki zewnętrznej | MOXG230-09HFN8-QRD6 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 2,6 (1,0–3,5) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 0,63 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 26 m2 |
| SEER | 8,8 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 2,9 (0,8–3,7) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,67 kW |
| SCOP | 4,6 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -25 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 29 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 723×199×286 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 765×303×555 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 19-39 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 54 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 7,5 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 23,1 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | ZGP-12N8-A1 |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | GP-12HRFN8-QRD6 |
| SKU jednostki zewnętrznej | MOXG230-12HFN8-QRD6 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 3,5 (1,4– 4,0) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,04 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 35 m2 |
| SEER | 8,5 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 3,8 (1,1– 4,1) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 0,98 kW |
| SCOP | 4,6 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -25 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 38 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 813×201×289 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 765×303×555 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 20-39 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 55 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 8 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 23,1 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | ZGP-18N8-A1 |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | GP-18HRFN8-QRD6 |
| SKU jednostki zewnętrznej | MOXG430-18HFN8-QRD6 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 5,0 (2,0– 6,1) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 1,39 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 50 m2 |
| SEER | 8,5 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A+++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 5,4 (1,4– 6,8) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,44 kW |
| SCOP | 4,6 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -25 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 54 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 975×218×308 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 890×342×673 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 21,5-43 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 57 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 10,2 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 37,8 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
| Nazwa modelu | ZGP-24N8-A1 |
|---|---|
| SKU jednostki wewnętrznej | GP-24HRFN8-QRD6 |
| SKU jednostki zewnętrznej | MOXG430-24HFN8-QRD6 |
| Wydajność chłodnicza jednostki | 7,0 (2,2–8,8) kW |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie chłodzenia | 2,12 kW |
| Sugerowana powierzchnia chłodzenia do | 70 m2 |
| SEER | 7,9 |
| Klasa energetyczna przy chłodzeniu | A++ |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Moc grzewcza | 7,3 (1,6–9,4) kW |
|---|---|
| Funkcja ogrzewania | tak |
| Pobór mocy w trybie ogrzewania | 1,97 kW |
| SCOP | 4,6 |
| Klasa energetyczna urządzenia przy ogrzewaniu | A++ |
| Minimalna temperatura powietrza na zewnątrz | -25 ℃ |
| Sugerowana powierzchnia grzania do | 73 m2 |
| Wymiary (jednostka wewnętrzna) | 1055×231×330 mm |
|---|---|
| Wymiary (jednostka zewnętrzna) | 890×342×673 mm |
| Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna) | 21,5-46 dB(A) |
| Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna) | 60 dB(A) |
| Waga (jednostka wewnętrzna) | 13 kg |
| Waga (jednostka zewnętrzna) | 41 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|
Zapewniamy profesjonalną usługę montażu klimatyzacji w obszarze naszego działania. Klimatyzacja jest dostarczana i montowana wyłącznie przez naszą ekipę montażową. Pracujemy w dni powszednie oraz soboty zgodnie z wcześniej umówioną datą i godziną. Podczas montażu wykonujemy:
Przygotowujemy mocowanie ścienne lub fundament na gruncie dla jednostki zewnętrznej. Urządzenie zabezpieczamy przed drganiami za pomocą gumowych tulei.
Montujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną na wysokości do 3 m. W przypadku potrzeby montażu wyżej konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami.
Prowadzimy przewody łączące obie jednostki na odległość do 5 m. Możemy je zamontować w estetycznych korytkach lub ukryć w ścianie, wykonując odpowiednie bruzdy.
Podłączamy do źródła zasilania w promieniu do 2,5 m od jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.
Sprawdzamy szczelność, uzupełniamy czynnik chłodniczy i wykonujemy pierwsze uruchomienie.
Wyjaśniamy sposób działania urządzeń, prezentujemy ich funkcje oraz możliwości.
Oferujemy bezpłatny dojazd i audyt w celu dobrania klimatyzatora
Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu około 100 km od Stalowej Woli!
Sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Opinie
Brak opinii dla
Klimatyzator MDV Glory Pro